O nas

Landmark Global jest firmą logistyczną o światowym zasięgu. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oferujemy naszym klientom szeroki pakiet innowacyjnych usług.

Z naszym wsparciem klienci zyskują szersze pole do marketingowego manewru nie tylko na lokalnych, ale również zagranicznych rynkach. Fundamentem sukcesu Landmark Global jest inteligentny system Mercury, który dobiera najlepsze rozwiązania dla aktualnych potrzeb klientów. Mercury jest dostępny w postaci prostej aplikacji, kompatybilnej z każdym urządzeniem mobilnym. Dzięki Mercury nasi klienci zyskują pełen wgląd w proces świadczonych przez nas usług oraz zyskują pewność, że ich zamówienie jest zawsze traktowane jako najwyższy priorytet. Jako uzupełnienie Mercury wykorzystujemy SAP Business One, software do zarządzania dedykowany specjalnie na potrzeby różnorodnej wielkości przedsiębiorstw.
Landmark Global to coś znacznie więcej niż dostawa. Przychodząc do nas klienci wiedzą, że zgłaszają się do specjalistów, którzy są w stanie bezpiecznie dostarczyć produkt, praktycznie w każde miejsce na świecie. Połączenie nowoczesnych technologii i certyfikatów, a także zaangażowanie naszych specjalistów na całym świecie pozwala nam zachować pełną kontrolę nad drogą jaką przebywa produkt z punktu A do punktu B.

220 krajów

770 specjalistów

220 krajów, 770 strategicznie rozmieszczonych specjalistów oraz
zespół ekspertów, który daje to, czego klient rzeczywiście potrzebuje.