Międzynarodowa dostawa paczek oraz rozwiązania E-commerce

Zapewniamy kompleksowe usługi logistyczne oraz transportowe, dzięki którym produkty Państwa firmy zawsze trafią do klientów na czas. Obsługujemy ponad 220 państw, współpracując z setkami specjalistów, którzy gwarantują profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Oferujemy takie usługi, jak międzynarodowa dostawa poczty oraz przesyłek, dobierając najbardziej optymalne trasy, w tym również morskie oraz lotnicze. Jednocześnie zajmiemy się odprawą celną dbając, aby Państwa produkty zostały zawsze obsłużone jako pierwsze.

Landmark Global świadczy również usługi w zakresie międzynarodowego e-commerce, odpowiednio dopasowując język i walutę Państwa sklepu internetowego do lokalizacji użytkowników. Ponadto zajmiemy się zarządzaniem zwrotami, aby transakcja pozostała satysfakcjonująca dla obu stron. To tylko kilka z wielu korzyści, jakie zapewnia współpraca z naszą firmą – poniżej opisaliśmy je wszystkie.

Landmark Global zapewnia dostęp do innowacyjnych technik drukarskich, dzięki którym jesteśmy w stanie powołać do życia nawet najbardziej śmiałe projekty naszych klientów. Skupiamy się na dostarczaniu najlepszych, również nieszablonowych rozwiązań.

Zapewniamy klientom profesjonalizm, odpowiednią infrastrukturę i możliwości działania, które umożliwiają zarządzanie przesyłkami. Klient otrzymuje kompletne etykiety wysyłkowe, a także dostęp do systemu namierzania przesyłek, korzystania z manifestów ładunkowych i standardów EDI (elektronicznej wymiany danych) dla wielu oferowanych usług obejmujących dostawę zarówno przesyłek priorytetowych, jak i ekonomicznych.

Korzystaj z proponowanych przez nas, sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań: od codziennej wysyłki dużych nakładów po wiadomości wysyłane na żądanie do klientów, subskrybentów i członków organizacji.

Zlecenie realizacji zamówień gwarantuje firmie znaczną przewagę na kompleksowym i dynamicznym rynku międzynarodowym. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, pieniądze i środki, rozwijając się na arenie światowej.

Nieskomplikowany system zwrotów prowadzi do zadowolonych klientów i ponownych zamówień. Upewnij się, że zwroty stanowią ważną i widoczną część Twojej działalności; my zajmiemy się uproszczeniem procesu.

Import, eksport, opłaty celne, optymalizacja podatków czy doradztwo w kwestii handlu międzynarodowego – tymi aspektami zajmie się zespół dbający o potrzeby klientów handlujących na rynku międzynarodowym. Dzięki doświadczonemu i licencjonowanemu personelowi i najlepszym technologiom tworzonym zgodnie z potrzebami klientów, jesteśmy ekspertami w sprawach transgranicznych.

W nadchodzących latach obecność usług e-commerce będzie rosła. Sprzedaż online umożliwia handel na skalę światową – naszym zadaniem jest wspieranie klientów w osiągnięciu zasięgu globalnego.

Twoi klienci dostaną swoją
paczkę na czas – zawsze!